Preskočiť na obsah
Alexandra Kvačkaj

Administratíva a podporné služby

Alexandra Kvačkaj s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Brezno
Od roku
2024
IČO
56 508 433

Alexandra Kvačkaj

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Poľná 2960/7A, 977 03 Brezno
Na trhu od
1. decembra 2024
IČO
56 508 433
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

1
rok na trhu
2024
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Alexandra Kvačkaj

Spoločnosť Alexandra Kvačkaj s. r. o. má sídlo na adrese Poľná 2960/7A, 977 03 Brezno. Zapísaná je od 1. decembra 2024 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, maloobchod a veľkoobchod a počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Základné údaje

Obchodné meno
Alexandra Kvačkaj s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
56 508 433
DIČ
2122377202
Dátum vzniku
1. decembra 2024
Sídlo
Poľná 2960/7A, 977 03 Brezno
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 50152/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Alexandra Kvačkaj zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Alexandra Kvačkaj s. r. o.?

Sídlo je na adrese Poľná 2960/7A, 977 03 Brezno.

Čím sa Alexandra Kvačkaj s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; maloobchod a veľkoobchod; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.

Aké je IČO – Alexandra Kvačkaj s. r. o.?

IČO je 56 508 433, DIČ 2122377202.

Kedy vznikla Alexandra Kvačkaj s. r. o.?

Vznik: 1. decembra 2024. Na trhu pôsobí 1 rok.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Poľná 2960/7A 977 03 Brezno

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Alexandra Kvačkaj s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese alexandra-kvackaj.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.